image
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 30.3.2023

Hlášení rozhlasu 30.3.2023   Minulý týden jste do Vašich schránek obdrželi dopis od firmy CETIN  ohledně případného zájmu o připojení optického kabelu, který bude sloužit ke kvalitnějšímu připojení internetu, popřípadě televizního signálu. Pan starosta doporučuje, abyste tento dotazník vyplnili a odeslali na určenou adresu. Toto vybudování optického kabelu v obci Stínava bude hrazeno 100% dotací, takže to ani obec , ani občany nebude stát žádné peníze. Pokud tuto možnost nevyužijeme, dotace propadne a už nikdy taková šance nebude. Bližší informace Vám podá starosta a v bližší době proběhne informační schůze s jednateli firmy CETIN, kteří zodpoví všechny Vaše dotazy.  O tomto setkání Vás budeme včas informovat.

Sbor dobrovolných hasičů a Obec Stínava srdečně svou všechny občany na akci  " Ukliďme Stínavu " která se bude konat tuto sobotu 1.dubna. Veškeré informace jste obdrželi do vašich poštovních schránek.

Dále srdečně zveme děti a jejich rodiče na Velikonoční tvoření, které proběhne v neděli 2. dubna v Obecním domě. Informace máte opět ve schránkách.