Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > MOBILNÍ SBĚR - jaro 2018

MOBILNÍ SBĚR - jaro 2018Datum konání:
5.5.2018

MOBILNÍ SBĚR - jaro 2018

 

Společnost FCC Prostějov, s.r.o. informuje občany o organizaci pravidelného jarního úklidu formou mobilního sběru, který proběhne dne:  5.5.2018

Časový harmonogram pro předání odpadů:

Stanoviště (obec)

Čas předání  NO + PNEU

Termín přistavení VO kontejnerů

1. Stínava

5.5.2018

10:45 - 11:30

4.5.2018 - 1x 20m3

přistavení do 14:00

odvoz 7.5. do 14:00

 

  • nebezpečný odpad - jedná se o odpad jedovatý nebo jinak nebezpečný např. oleje, tuky, barvy, fotochemikálie, léky, agrochemický odpad včetně obalů
  • pneumatiky - jedná se o pneumatiky z osobních vozidel
  • objemný odpad - jedná se o odpad z domácností, který je rozměrný a není možno ho umístit do popelnic např. staré koberce, linolea, starý nábytek, vyřazené oblečení apod.
  • vyřazené elektrozařízení - jedná se o elektrozařízení používané v domácnostech např. ledničky, televize, rádia, počítače, DVD přehrávače, mikrovlnné  trouby, rychlovarné konvice, baterie, zářivky, výbojky apod.

Popel a běžný domovní odpad se likviduje při pravidelných týdenních nebo čtrnáctidenních svozech. Žádáme proto občany, aby  nám tyto druhy odpadů na mobilní sběry nepřinášeli.

Nebezpečné odpady, vyřazené elektrozařízení a pneumatiky budou předávány zaměstnancům společnosti FCC Prostějov, s.r.o. na místě k tomu určeném starostou obce.

Jen přesným tříděním odpadu lze dosáhnout potřebnou kvalitu materiálů pro následné využití a také co nejpříznivějších cen za uložení či jiné zneškodnění odpadů, které nelze jinak zužitkovat. S odpady se bude nakládat způsobem, vyhovující současným legislativním a ekologickým normám.


21. 4. Alexandra

Zítra: Evženie

Návštěvnost stránek

101823
obecstinava_footer.png